Pierwsza drukarka cyfrowa CMYK+1, oferująca unikatową możliwość drukowania z wykorzystaniem piątego koloru. Teraz możesz w dowolnym momencie drukować w pełnej gamie kolorów procesowych, dodając do niej kolor biały lub połysk. Drukarka zapewnia wydruki w wysokiej rozdzielczości i gwarantuje najwyższą jakość kolorów, a płaska droga przejścia papieru pozwala na obsługą nośników o gramaturze do 360 g/m².

 

Idealna drukarka do grafiki i rynku kreatywnego; wszechstronna Pro9431dn służy również jako wysokiej wydajności drukarka biurowa. Zbudowana, by oferować wydruki o wysokieji jakości, drukarka kolorowa Pro9431dn A3+ zapewnia żywe kolory, druk w wysokiej rozdzielczości na różnych nośnikach, w tym papierze z połyskiem, folii, papierze transferowym.

 

Pro9542dn to idealny wybór do drukowania wyróżniającej się grafiki. Wspaniała jakość, wysoka szybkość druku i pełną elastyczność użytkowanych nośników w połączeniu z możliwością drukowania pełnej gamy kolorów procesowych z dodatkiem bieli, otwiera nowe możliwości dla powtarzalnego druku na żądanie. Tonery o bardzo dużej pojemności czynią zakup Pro9542dn bardzo opłacalnym, zwłaszcza dla wymagającego druku wysokiej jakości.